ვორქშოპი - ჯანმრთელობის ჰარმონია
თსა-ს სტუდენტურ კლუბს „საზოგადოების დამხმარეებს“  ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლამ უმასპინძლა. სტუდენტებმა სკოლის მოსწავლეებს წარუდგინეს პროექტი „ჯანმრთელობის ჰარმონია“, რომლის მიზანიც იყო ჯანსაღი კვების მნიშვნელობა და მისი პოპულარიზაცია.
პროექტი სამ ნაწილად წარიმართა: სწორი კვება, ფიტნეს ცხოვრება და ჯანსაღი ცხოვრების სტილი. სკოლის მოსწავლეებისთვის  სადეგუსტაციოდ დამზადებული  იყო  ჯანსაღი სენდვიჩებიც.
„საზოგადოების დამხმარეების“ მიერ შეთავაზებულ აქტივობებში მონაწილეობა მიიღეს მე-11 და მე-8 კლასების მოსწავლეებმა. მაღალი ინტერესიდან გამომდინარე, შეხვედრა 3 საათზე მეტხანს გაგრძელდა.
ჯანსაღი ცხოვრება არის საწინდარი ყველა იმ დადებითი ცვლილების, რომელსაც ჩვენი ორგანიზმი განიცდის საკუთარ თავზე ზრუნვის პროცესში“ - აღნიშნა თსა-ს სტუდენტმა და კლუბის „საზოგადოების დამხმარეების“ ხელმძღვანელმა  ანანო ახობაძემ.

Workshop - Harmony of Health
The TMA student club “Helpers of Community” was hosted by the Buckswood International School. The students presented the project “Harmony of Health” to the school pupils, the goal of which was the importance of healthy eating and its popularization.
The project was carried out in three parts: proper nutrition, fitness, and a healthy lifestyle. Healthy sandwiches were also prepared for the pupils to taste.
Students of the 11th and 8th grades participated in the activities offered by the “Helpers of Community”. Due to the high interest, the meeting lasted more than 3 hours.
“A healthy life is the basis for all the positive changes that our body experiences in the process of taking care of itself,” noted Anano Akhobadze, a TMA student and the head of the “Helpers of Community” club.