აკადემიის თანამშრომელთა საყურადღებოდ!
სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრის ინფორმაციით, ჩინეთის მხარე საქართველოს მოქალაქეებს სთავაზობს ჩინეთის მთავრობის სტიპენდიას „Youth of Excellence Scheme”.
პროგრამის მიზნობრივი ჯგუფია სახელმწიფო მოხელე (სტრუქტურული ერთეულის უფროსი ან ეკვივალენტი, ან უფრო მაღალი დონე), დაწესებულების უფროსი მენეჯერი, უნივერსიტეტის ან სამეცნიერო კვლევითი ინსტიტუტის ადმინისტრაციის წარმომადგენელი, საერთაშორისო ორგანიზაციებში, პროგრამასთან შესაბამისი მუშაობის ან სტაჟირების გამოცდილების მქონე.
განაცხადების მიღება წარმოებს 2024 წლის 15 აპრილამდე ჩინეთის მთავრობის სტიპენდიის ვებგვერდზე http://studyinchina.csc.edu.cn/#/login
პროგრამა ხელმისაწვდომია სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრის ოფიციალურ ვებგვერდზე https://shorturl.at/KLQ14

For the Attention of the Academy employees!
According to the LEPL International Education Center, the Chinese side offers the Chinese government scholarship "Youth of Excellence Scheme" to the citizens of Georgia.
The target group of the program is a state official (head of a structural unit or equivalent, or a higher level), a senior manager of an institution, a representative of the administration of a university or a scientific research institute, at international organizations, with work or internship experience relevant to the program.
Applications will be accepted until April 15, 2024, at the Chinese Government Scholarship website http://studyinchina.csc.edu.cn/#/login
The program is available on the official web page of the LEPL International Education Center https://shorturl.at/KLQ14