პროექტი - "სიკეთით ზრუნვა"
თსა-ს სტუდენტური კლუბის „საზოგადოების დამხმარეების“ ინიციატივით კიდევ ერთი სოციალური პროექტი განხორციელდა. “სიკეთით ზრუნვა” ამ სლოგანის გარშემო გააერთიანა კლუბის ხელმძღვანელმა ანანო ახობაძემ თსა-ს სტუდენტები, რომლებმაც შეაგროვეს ტანსაცმელი მცირე საოჯახო ტიპის სახლისთვის, რომლის ბენეფიციარებიც ბავშვები არიან.
კლუბის წევრებმა ამ ინიციატივის განხორციელებაში ჩართეს ქალაქ თბილისის 61-ე საჯარო სკოლაც.  სტუდენტებმა სკოლის მოსწავლეებს გააცნეს პროექტის არსი და მნიშვნელობა. მოსწავლეებს კი ერთი კვირის განმავლობაში უნდა შეეგროვებინათ ბავშვებისთვის საჭირო ინვენტარი, ტანსაცმელი, სათამაშოები, წიგნები და სხვა. სტუდენტებისა და მოსწავლეების ერთობლივი ძალისხმევით შეგროვებული ნივთები გადაეცა მცირე საოჯახო ტიპის სახლს “Divine Child Foundation of Georgia (DCFG)”. პროექტის მიზანი იყო, რომ საოჯახო ტიპის სახლებში მცხოვრები ბავშვებისათვის გაელამაზებინათ ერთი ჩვეულებრივი დღე და გამოეხატათ მათ მიმართ სითბო და მზრუნველობა.
“პროექტს „სიკეთით ზრუნვა“ დავარქვი. მიზანი მქონდა, რომ ამ ბავშვებისთვის სითბო და სიყვარული დაგვენახებინა. ვფიქრობ, რთულია მათი რეალობა და ძალიან სჭირდებათ მსგავსი სიყვარულის გამოხატვა ჩვენგან. ზუსტად სიყვარული გვაერთიანებს საბოლოო ჯამში ყველა ჩვენგანს, ის გვაძლევს ენერგიას და იმედსაც უკეთესი მომავლის. ელდარ შენგელაიას ფილმის გმირი ამბობს „სიყვარულია მშობელი ოცნებისა“ და მე მჯერა ამის, მთავარია სხვებსაც მივცეთ შესაძლებლობა ამის დანახვის” - აღნიშნა ანანო ახობაძემ.

Project - "Caring With Kindness"
Another social project was implemented by the initiative of the TMA student club "Helpers of Community". The head of the club, Anano Akhobadze, united TMA students around this slogan, "Caring with kindness", who collected clothes for a small family-type home, whose beneficiaries are children.
The members of the club involved the 61st public school of Tbilisi in the implementation of this initiative. The students introduced the essence and importance of the project to the students of the school. The pupils collected the equipment, clothes, toys, books, etc. for the children. The items collected by the joint efforts of students and pupils were given to a small family-type house "Divine Child Foundation of Georgia (DCFG)". The goal of the project was to brighten up an ordinary day for children living in family homes and show them warmth and care.
"I called the project "Care with kindness". My goal was to show warmth and love to these children. I think their reality is difficult and they really need to show this kind of love from us. It is precisely love that ultimately unites all of us, it gives us energy and hope for a better future. As Eldar Shengelaya's movie character says "Love is the parent of dreams" and I believe it, the main thing is to give others the opportunity to see it" - said Anano Akhobadze.