კლინიკური სტაჟირება კლაიპედაში
თბილისის სამედიცინო აკადემია აცხადებს კონკურსს საზაფხულო კლინიკური სტაჟირების პროგრამაზე კლაიპედას საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალში!
დროა, შენი სამედიცინო განათლება შემდეგ საფეხურზე აიყვანო. გაეცანი ჯანდაცვის სხვადასხვა სისტემას, შეიძინე ახალი უნარები და დაამყარე უწყვეტი საერთაშორისო კავშირები.
მზად ხარ გლობალური გავლენა მოახდინო შენს სამედიცინო კარიერაზე? მაშინ, აირჩიე საერთაშორისო მობილობა და მიიღე პრაქტიკული გამოცდილება, რომელიც გამოგარჩევს.
❓ვის შეუძლია მონაწილეობა?
პროგრამაში მონაწილეობა შეუძლია თსა-ს ყველა სტუდენტს მე-3 სემესტრიდან ზემოთ.
ეს არის შენი შანსი გაიზარდო და განვითარდე. გაიარე კონკურსი, მოიპოვე ნაწილობრივი დაფინანსება და გახდი თსა-ს ელჩი.

Clinical Internship in Klaipeda
Tbilisi Medical Academy is announcing a contest for a summer clinical internship program in the Klaipeda University Hospital!
Take your medical education to the next level. Experience diverse healthcare systems, gain invaluable skills, and build lifelong international connections. Ready to make a global impact in your medical career? Apply for international mobility now and get hands-on experience that will set you apart.
❓Who can participate?
This call is open to all students currently enrolled at TMA, in the 3rd semester and above.
? This is your chance to grow, develop, and impact globally. You can go through the competition process, become a TMA Ambassador, win a TMA scholarship, and secure partial funding for the project.