არითმიის ზამთრის სკოლა
საქართველოს არითმიის სკოლის ორგანიზებითა და თბილისის სამედიცინო აკადემიის მხარდაჭერით, ბაკურიანში არითმიის ზამთრის სკოლის მორიგი სესია გაიმართა. ზამთრის სკოლაში მონაწილეობდა საქართველოს ხუთი სამედიცინო უნივერსიტეტის 60-მდე სტუდენტი.
თსა-ს გუნდს წარმოადგენდნენ როგორც ქართველი, ასევე საერთაშორისო სტუდენტები, მათ შორის, ათათურქის უნივერსიტეტის ორი სტუდენტი, რომლებიც თსა-ს მოწვევითა და სრული დაფინანსებით სპეციალურად ზამთრის სკოლაში მონაწილეობის მისაღებად ჩამოვიდნენ.
ორდღიანი სესიის ფარგლებში სტუდენტებმა მონაწილეობა მიიღეს სხვადასხვა პრაქტიკულ სემინარსა და ვორკშოპში. ასევე, გაიმართა ინტელექტუალური თამაში ელექტროკარდიოგრაფიის წაკითხვაში, რომელშიც თსა-ს სტუდენტებმა ლაშა აგულაშვილმა და სოფიო შამუგიამ საპრიზო ადგილები დაიმსახურეს.

The Winter School of Arrhythmia
Bakuriani hosted another session of the Winter School of Arrhythmia. The event was held with the organization the Winter School of Arrhythmia and the support of the Tbilisi Medical Academy. About 60 students from five medical universities in Georgia participated in the winter school.
The TMA team was represented by both Georgian and international students, including two students of Atatürk University, who came with the invitation and full funding of the TMA to participate in the winter school.
During the two-day session, students participated in various practical seminars and workshops. Also, an intellectual game was held in the reading of electrocardiography, in which TMA students Lasha Agulashvili and Sophio Shamugia won prizes.