თსა-ს აკადემიური და მოწვეული პერსონალის საყურადღებოდ!
Erasmus+ საერთაშორისო მობილობის პროგრამების ფარგლებში, თსა-ს პარტნიორი და ესპანეთის ერთ-ერთი წამყვანი უნივერსიტეტი - სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტი (University of Santiago de Compostela) გთავაზობთ ერთ  კვირიან სამუშაო მივლინების შესაძლებლობას, რომლის განმავლობაშიც თქვენ საშუალება გექნებათ აქტიურად ჩაერთოთ პარტნიორ უნივერსიტეტში მიმდინარე სასწავლო პროცესებში, დააკვირდეთ კოლეგების მუშაობას და მიიღოთ ფასეული პროფესიული გამოცდილება.
მობილობა სრულიად ფინანსდება ევროკავშირის გრანტით და თავის მხრივ მოიცავს როგორც მგზავრობის და განთავსების ხარჯებს, ასევე დღიურ ანაზღაურებას.
მობილობის ხანგრძლივობა განისაზღვრება 5 სამუშაო დღით (+2 დღე მგზავრობისათვის). სამუშაო პროცესი წარიმართება ინგლისურ ენაზე.
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, 19 მარტის ჩათვლით გამოაგზავნოთ სააპლიკაციო ფორმა და თქვენი CV შემდეგ მისამართზე: erasmus@tma.edu.ge შემდეგი დანართებით:
ელ-ფოსტის სათაურში მიუთითეთ „Teaching mobility to USC“.
გაითვალისწინეთ! აღნიშნული დოკუმენტები აუცილებლად წარმოდგენილი უნდა იყოს ინგლისურ ენაზე! წინააღმდეგ შემთხვევაში განაცხადი არ განიხილება!
წარმოდგენილი განაცხადებიდან თსა-ს შესარჩევი კომიტეტის მიერ განისაზღვრება წინასწარი სია, ხოლო საბოლოო კანდიდატის შერჩევა წარმოებს უშუალოდ ესპანური მხარის მიერ.
დამატებითი ინფორმაციისთვის, სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტის სამედიცინო ფაკულტეტის სასწავლო პროგრამა შეგიძლიათ იხილოთ აქ:
https://www.usc.gal/en/studies/degrees/health-sciences/medicine-degree
დაინტერესების ან შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ შემდეგ მისამართზე: erasmus@tma.edu.ge

Within frames of Erasmus + international mobility programmes, one of TMA partners and Spain's leading university - University of Santiago de Compostela offers 5-day teaching mobility opportunity, during which you will be able to actively participate within ongoing academic processes, shadow your colleagues and obtain valuable professional experience.
Mobility is entirely funded by the EU grant and includes travel costs, as well as daily allowance. Duration of the mobility is estimated by 5 work days (+ 2 days of travel). Language of mobility is English.
In case of interest, please send us filled application form and your CV at Erasmus@tma.edu.ge not later than March 19.
Note that application, as well as supporting documents must be presented in English only. Otherwise submitted applications will be rejected!
From the submitted applications, a preliminary shortlist will be determined by the TMA Selection Committee, while the final candidate will be selected directly by the Spanish side.
Additional information regarding the curricula of the Faculty of Medicine at the University of Santiago de Compostela can be found here:
https://www.usc.gal/en/studies/degrees/health-sciences/medicine-degree
In case of interest or any additional questions, please contact us at following email: erasmus@tma.edu.ge