მოკლევადიანი საზაფხულო გაცვლითი პროგრამები
Erasmus+ პროგრამის ფარგლებში ცხადდება მოკლევადიანი საზაფხულო გაცვლითი პროგრამები რადბაუდის უნივერსიტეტში, (ნიდერლანდები, ქ. ნაიმეგენი).
მობილობა საშუალებას გაძლევთ მონაწილეობა მიიღოთ რადბაუდის საზაფხულო სკოლის კურსებში და მიიღოთ საერთაშორისო გამოცდილება, რომელსაც შემდეგ გაუზიარებთ კოლეგებს თსა-ში.
მობილობა სრულიად ფინანსდება Erasmus+ პროგრამით. დაფინანსება მოიცავს ტრანსპორტირების ხარჯს, საზაფხულო კურსის საფასურს და დღიურ ანაზღაურებას.
მობილობის პერიოდები: 17-21 ივნისი, 24-28 ივნისი, 1-5 ივლისი, 8-12 ივლისი.
მობილობის ხანგრძლივობა: 7 დღე
კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლია თსა-ს როგორც პედაგოგიური, ასევე ადმინისტრაციული პერსონალის წევრებს.
პროგრამაში მონაწილეობისათვის, გთხოვთ შეავსოთ ელექტრონული ფორმა https://forms.gle/fuQ9QD8YQ2yD8NSs5 არაუგვიანეს 28 თებერვლისა.
საზაფხულო სკოლის ფარგლებში შემოთავაზებული კურსების შესახებ ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ ქვემოთ მოყვანილ ბმულზე:
https://www.ru.nl/en/education/more-education-and-training/summer-courses/courses-by-discipline
გაითვალისწინეთ, რომ კურსებზე მონაწილეობის მიღებისათვის რეგისტრირდებით მხოლოდ ჩვენს მიერ მოწოდებული სააპლიკაციო ფორმის მეშვეობით.
კანდიდატების შერჩევა მოხდება თსა-ს შესარჩევი კომისიისა და რადბაუდის უნივერსიტეტის საერთაშორისო დეპარტამენტის მიერ.

Short-term summer exchange programs
Short-term summer exchange programs at Radboud University (Netherlands, Nijmegen) are announced as part of the Erasmus+ program.
Mobility allows you to participate in Radboud Summer School courses and gain international experience, which you will then share with colleagues at TMA.
Mobility is fully funded by the Erasmus+ program. Funding covers transportation costs, summer course fees, and a daily stipend.
Mobility periods: June 17-21, June 24-28, July 1-5, July 8-12.
Duration of mobility: 7 days
Language of mobility: English
Members of the teaching and administrative staff of TMA can participate in the competition.
To participate in the program, please fill out the electronic form: https://forms.gle/fuQ9QD8YQ2yD8NSs5 no later than February 28.
Information about the courses offered within the framework of the summer school can be found at the link below:
https://www.ru.nl/en/education/more-education-and-training/summer-courses/courses-by-discipline
Please note that you can register for the courses only through the application form provided by us.
Candidates will be selected by the TMA Selection Commission and the International Department of Radboud University.