სამუშაო მივლინება - სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტი
Erasmus+ საერთაშორისო მობილობის პროგრამების ფარგლებში, თსა-ს პარტნიორი და ესპანეთის ერთ-ერთი წამყვანი უნივერსიტეტი - სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტი (University of Santiago de Compostela) გთავაზობთ ერთ კვირიან სამუშაო მივლინების შესაძლებლობას, რომელიც ითვალისწინებს 2025/2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში მობილობას პარტნიორ უნივერსიტეტში ლექციების ჩატარებას არანაკლებ 8 აკადემიური საათისა.
მობილობა სრულიად ფინანსდება ევროკავშირის გრანტით და თავის მხრივ მოიცავს როგორც მგზავრობის და განთავსების ხარჯებს, ასევე დღიურ ანაზღაურებას.
მობილობის ხანგრძლივობა განისაზღვრება 5 სამუშაო დღით (+2 დღე მგზავრობისათვის). სამუშაო პროცესი წარიმართება ინგლისურ ენაზე.
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, 12 დეკემბრის ჩათვლით შეავსოთ სააპლიკაციო ფორმა https://forms.gle/norAngKX4TvGNwsz7 და თან დაურთოთ აპლიკაციას თქვენი CV.
გაითვალისწინეთ! აპლიკაცია აუცილებლად შევსებული უნდა იყოს ინგლისურ ენაზე! წინააღმდეგ შემთხვევაში განაცხადი არ განიხილება!
წარმოდგენილი განაცხადებიდან თსა-ს შესარჩევი კომიტეტის მიერ განისაზღვრება წინასწარი სია, ხოლო საბოლოო კანდიდატის შერჩევა წარმოებს უშუალოდ ესპანური მხარის მიერ.
დამატებითი ინფორმაციისთვის, სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტის სამედიცინო ფაკულტეტის სასწავლო პროგრამა შეგიძლიათ იხილოთ აქ:
https://www.usc.gal/en/studies/degrees/health-sciences/medicine-degree
დაინტერესების ან შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ შემდეგ მისამართზე: erasmus@tma.edu.ge

Staff Mobility to University of Santiago De Compostela
Within the frames of Erasmus+ + international mobility programmes, one of TMA's partners and Spain's leading university, the University of Santiago de Compostela, offers a 5-day teaching mobility opportunity, during which you will be able to actively participate in ongoing academic processes, shadow your colleagues, and obtain valuable professional experience.
Mobility is entirely funded by the EU grant and includes travel costs, as well as daily allowance. Duration of the mobility is estimated by 5 work days (+ 2 days of travel). The language of mobility is English.
In case of interest, please complete the application form https://forms.gle/norAngKX4TvGNwsz7 not later than December 12 and upload your CV. Note that the application, as well as the CV must be presented in English only. Otherwise, submitted applications will be rejected!
From the submitted applications, a preliminary shortlist will be determined by the TMA Selection Committee, while the final candidate will be selected directly by the Spanish side.
Additional information regarding the mobility opportunity can be obtained under the following link:
https://www.usc.gal/en/perfis/internacional/programas/erasmusICM_KA107/erasmusicm_ka107_pdi_incoming.html
The curricula of the Faculty of Medicine at the University of Santiago de Compostela can be found here:
https://www.usc.gal/en/studies/degrees/health-sciences/medicine-degree
In case of interest or any additional questions, please contact us at the following email: erasmus@tma.edu.ge