თსა-ს აკადემიური პერსონალის და მოწვეული პედაგოგების საყურადღებოდ
Erasmus+ საერთაშორისო მობილობის პროგრამების ფარგლებში ცხადდება კონკურსი ლოძის სამედიცინო უნივერსიტეტში სწავლების მიზნით არსებული 1 ვაკანტური პოზიციის დასაკავებლად. კონკურსი საშუალებას გაძლევთ, მოკლევადიანი მობილობის პროგრამით ეწვიოთ ლოძის სამედიცინოს უნივერსიტეტს, ჩაატაროთ ლექციები პროგრამით გათვალისწინებული საათობრივი დატვირთვით (არანაკლებ 8 საათისა) და აქტიური მონაწილეობა მიიღოთ დეპარტამენტის საქმიანობის, სწავლების ან კვლევის პროცესში.
მობილობა სრულიად ფინანსდება Erasmus+ პროგრამით და მოიცავს როგორც მგზავრობის ხარჯს, ასევე დღიურ ანაზღაურებას.
მობილობის პერიოდი: პარტნიორ უნივერსიტეტთან შეთანხმებით, არაუგვიანეს 2026 წლის ივნისისა.
კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ თსა-ს როგორც აკადემიური პერსონალის წევრებს, ასევე მოწვეულ ლექტორებს.
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ,  23 მარტამდე გამოაგზავნოთ დაინტერესების წერილი მისამართზე: erasmus@tma.edu.ge

To the attention of the TMA Academic and Invited teaching staff
Within the frames of the Erasmus+ international mobility programmes, TMA announces an open call for 1 vacant teaching position at the Medical University of Lodz. The mobility opportunity envisions short term mobility to the partner university, in order to implement teaching hours as determined by the programme workload (at least 8 hours) and actively participate in the department's activities, teaching or research.
The mobility is fully funded by the Erasmus+ grant and includes travel expenses and a daily allowance.
Mobility period: In agreement with the partner university, no later than June 2026.
Mobility language: English
Both academic staff members and visiting lecturers can participate in the competition.
If you are interested to participate, please send a letter of intent to the following email address: erasmus@tma.edu.ge