Erasmus+ პროგრამის ფარგლებში ცხადდება მოკლევადიანი საზაფხულო გაცვლითი პროგრამები რადბაუდის უნივერსიტეტში, (ნიდერლანდები, ქ. ნაიმეგენი). მობილობა საშუალებას გაძლევთ მონაწილეობა მიიღოთ რადბაუდის საზაფხულო სკოლის კურსებში და მიიღოთ საერთაშორისო გამოცდილება, რომელსაც შემდეგ გაუზიარებთ კოლეგებს თსა-ში. მობილობა სრულიად ფინანსდება Erasmus+ პროგრამით. დაფინანსება მოიცავს მგზავრობის ხარჯს, საზაფხულო კურსის საფასურს და დღიურ ანაზღაურებას.
მობილობის პერიოდები: იხილეთ სასურველი კურსი
მობილობის ხანგრძლივობა: 7 დღე (5 სამუშაო დღე + 2 დღე მგზავრობისათვის)
მობილობის ენა: ინგლისური
კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლია თსა-ს როგორც პედაგოგიური, ასევე ადმინისტრაციული პერსონალის წევრებს. პროგრამაში მონაწილეობისათვის, გთხოვთ შეავსოთ ელექტრონული ფორმა (https://forms.gle/JpjQyv7Z1YxheWpF6) არაუგვიანეს 25 თებერვლისა.
საზაფხულო სკოლის ფარგლებში შემოთავაზებული კურსების შესახებ ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ ქვემოთ მოყვანილ ბმულზე:
მხედველობაში იქონიეთ, რომ კურსებზე მონაწილეობის მიღებისათვის რეგისტრირდებით მხოლოდ ჩვენს მიერ მოწოდებული სააპლიკაციო ფორმის საშუალებით.
დამატებითი ინფორმაციისათვის მიმართეთ Erasmus+ კოორდინატორს: erasmus@tma.edu.ge
მადლობას გიხდით დაინტერესებისაათვის და წარმატებას გისურვებთ!